Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

nekliye

Evimtaş Nakliyat Eşya Depolama Kalite politikamız çerçevesinde geliştirmiş olduğumuz müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap verebilecek, eşyaların depolanması hizmetlerinde kaliteli kapalı alanlar kullanmaktayız. Müşterilerin eşyalarını beklemeye alma ihtiyaçları doğduğunda güvenli, aynı zamanda profesyonel bir şekilde İstifleme işlemine tabi tutarak saklanmasını sağlamaktayız. Bu amaçla depolama alanlarının İstifleme işlemi bittikten sonra buraların muhafazası ve emniyeti hakkında soru işareti oluşmaması için kapı anahtarları müşterilere teslim edilmektedir. Tüm işlemler eşya sigortalama çerçevesinde yerine getirilmektedir. Eşya depolama konusunda müşterilerimize her zaman taleplerinin üzerinde çözümler sunarak detaylı bilgi alabilecekleri müşteri temsilcileri ve müşteri hizmetleri vasıtasıyla danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Her Türlü Eşya Depolama Hizmeti

Sadece evden eve eşya taşınırken ev eşyası depolama işlemi ile sınırlı kalmamaktadır. Hizmetlerimiz ofis malzemesi, fabrika ürünleri, kurum ve kuruluşlara ait eşyalar depolanmaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda özel geliştirilmiş  olduğumuz sistemsel çalışma prensiplerimiz doğrultusunda temiz ve güvenli ortamlar en iyi şekilde kullanılmaktadır. Eşyalar depoya girmeden önce en yüksek risk faktörleri göz önünde bulundurularak eşya sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede her türlü eşya depolama hizmetisunulurken müşterilerin mağduriyeti en ince ayrıntısına kadar karşılanması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Eşya Depolama Sözleşmesi Hükümleri

Depolama hizmeti sunarken eşya sigortalama hükümleri en ince ayrıntısına kadar yerine getirilmekte ve buna ek olarak eşya depolama sözleşmesi düzenleyerek müşterilerin akıllarında ki sorular ortadan kaldırmaktadır. Eşyaların depo girmesi, istiflenmesi, havalandırılması, haşeratlardan korunması, nem ve rutubetten arındırılması depolama çalışmalarımızdandır. Bütün bu ayrıntılar eşya depolama sözleşmesi hükümleri olarak kayıt altına alınmakta ve ıslak imza ile resmiyete kavuşturulmalıdır.

Eşya Depolama Öncesi Faaliyetler

Her türlü eşya depolama işlemine tabi tutulacağı firmamızın profesyonel çalışma prensipleri içerisinde yer almaktadır. Kalite politikası çerçevesinde geliştirmiş olduğu ve ARGE çalışmaları ile sürekli geliştirdiği depolama hizmetleri öncesinde eşyaların paketlenmesi ve istiflenecek rafların belirlenmesi ilk iş olarak yapılmaktadır. Özellikle içinde su ve rutubet bulunan beyaz eşyalar ambalajlarından açılarak içlerinin kurutulması ve depolama sahalarında sürekli havalandırılması özen ile yapılan çalışmalardandır. Depolama öncesinde evden eve taşıma işlemine başlamadan beyaz eşyaların içerisindeki su ve nem tamamen arındırılması paketlerin içerisine nem gidericiler yerleştirilerek ortaya çıkabilecek tüm olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır.

Eşyaların ambalajları haricinde ayrıca toz ve kir için raflara yerleştirildikten sonra özel ambalajları ile ve streç film kaplamalar ile güvenli bir şekilde koruma altına alınmaktadır.  Her türlü doğal koşulla karşı ortaya çıkabilecek hasarlara; deprem dahil olmak üzere yangın su baskını gibi doğal afetlere karşı çelik raf sistemleri ve su geçirmez paketleme sistemleri uygulanarak gerekli tüm çalışmalar depolama öncesinde yapılmaktadır.

AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ

MİNİ DEPOLAMA         80 TL + KDV (AYLIK)

MIDI DEPOLAMA 100 TL + KDV (AYLIK)

MAKSİ DEPOLAMA 160 TL + KDV (AYLIK)

ULTRA DEPOLAMA 190 TL + KDV (AYLIK)

MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 210 TL + KDV (AYLIK)

1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)

260 TL + KDV (AYLIK)

2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )

310 TL + KDV (AYLIK)

3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )

360 TL + KDV (AYLIK)

Open chat
1
Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Whatsapp üzerinden bize mesaj gönderebilirsiniz.
büyükçekmece evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat zeytinburnu evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma istanbul nakliyat beykoz evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat avcilar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat< tuzla evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat antalya evden eve nakliyat aydın evden eve nakliyat balıkesir evden eve nakliyat bodrum evden eve nakliyat bolu evden eve nakliyat evden eve nakliye fiyatları izmit evden eve nakliyat manisa evden eve nakliyat marmaris evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat