Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Evimtaş nakliyat temellerinin atıldığı günden itibaren, evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermektedir. Yılların deneyimlerini bir arada toplayan onunla birlikte güven ve sadakati ön planda tutan evden eve nakliyat firması olma özelliğini taşımaktadır. Tecrübelerini evden eve eşya taşıma konusunda kaliteli hizmetlerle müşterilerine yansıtarak, müşteri memnuniyetini her zaman ilk hedefi olarak benimsemiş ve bu kapsamda çalışmalar sergilemiştir. Kuruluş günümüzden bu yana taşımacılık sektöründe birikmiş tecrübelerimizi başarılı taşıma çalışmalarımız ile süsleyerek başarı hikayemizi oluşturmuş durumdayız. Nakliye sektöründe lider kuruluş olmayı başaran evimtaş evden eve nakliyat hizmet konusunda değişik alanlarda kaliteli çalışmalar sergilemektedir. Geniş ve model araç filosu ile kalite konusundaki tüm başarılı çalışmalarını müşterilerine açık bir şekilde sunmakta, nakliyat hizmeti sonrasında tüm detaylı çalışmalarını enakliyat sayfalarında hiçbir gizlilik hissi yaratmadan tüm açıklığı ile müşteri önüne sermektedir. Yurt genelinde evden eve saygın nakliyat firmaları arasında yer alarak, yurtiçi evden eve nakliyat sektöründe ayrıca bir değer oluşturma ve yeni açılımlar yaratma konusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını ve müşterilerine samimi tavırları ile yaklaşım sergileyen eleman kadrosu ile disiplinden asla taviz vermeden emniyet tedbirlerini en iyi şekilde uygulayarak çalışmalar sergilemektedir. Yeniliğe açık ARGE çalışmalarını sürekli sektörün plan ve projelerine entegre eden firmamız, beklentilerin üstünde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ev eşyası veya kurum ve kuruluşlara ait tüm değerli eşyaları evimtaş nakliyat, evden eve nakliyat fiyatları kapsamında yeni müşteri memnuniyeti eğilimleri oluşturarak ve yeni trendler doğrultusunda taşıma hizmetlerinin süreklilik arz edecek şekilde yerine getirmektedir. Yeni fikirlere ve çizgiye modern araçları ile ayak uydurmaya çalışan firmamız hizmet pazarlama anlayışı çerçevesinde tüm deneyimlerini birleştirerek evimtaş Nakliyat evden eve taşımacılık sektörünün tüm standartlarını ortak paydada birleştirerek yerine getirmektedir.

Misyonumuz

Araştırmacı ve araştırdıklarını geliştirerek faaliyetlerine entegre eden, tüketicilerin yaşam tarzlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve müşterilerin hizmet kullanım alışkanlıklarına en iyi şekilde uygun tasarımlar oluşturan çalışmalara yönelmektir. Avrupa standartları çerçevesinde taşımacılık sektöründe getirilen standartları müşterilere sunulan hizmetler de en iyi şekilde yansıtmak, müşteri memnuniyetini bu çerçevede kazanç olarak tabloda yerine yerleştirmektir.

Vizyonumuz

Yeniliklere açık ve teknoloji ile paralel hareket eden, tüm yenilikleri anında takip ederek ürün kalitesine yansıtan, başarı çıtasını sürekli yükseltmeyi amaçlayan çalışmalara yönelmektir. Kaliteli hizmetlerimizin dünya standartları çerçevesinde dünya markası olabilmesi için emniyeti ve güvenliği ön planda tutan emin adımlarla yoluna devam eden rekabet düzeyinin sürekli haksız rekabetten uzak tutan lider kuruluş yapımızı temin etmektir.

Kalite ve Çevre Politikamız

Tüm hizmetlerimizi çevreye zarar vermeden doğaya saygılı bir şekilde kaliteli güven veren garantili ve emniyetten şaşmayan çalışmalar çerçevesinde Çember oluşturmaktır. Müşterilerimizin taleplerini rekabet ortamında haksız rekabetten uzak çalışmalar sergileyerek tüm taleplerini beklentilerinin üzerinde karşılamaktır. Ekonomik açıdan müşterilerimizi yormadan kaliteli güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bütün bunları evden eve nakliye konusunda belirlenen zaman çerçevesinde karşılanması en önemli hedeflerimizdendir. Verimliliği ve müşteri tatminini arttırmak konusunda kaliteyi ön planda tutan personelimiz, profesyonel ve işinin ehli kişiler olup sürekli gelişime ve müşteri memnuniyetine yönelik kaliteli güvenilir ve ekonomik çalışmalar sergilemektedir. Aynı zamanda kalite ve çevre politikamız olarak temel kalite politikalarına yönelik belirlenen standartları en iyi şekilde karşılamaktır.

https://www.traditionrolex.com/26
evden eve nakliyat
Kurumsal Ev Ofis ve ev eşyası depolama hizmeti

İş ve İşçi Sağlığı İş Güvenliği Politikası

Yakın zamanda devlet destekli tüm kuruluşlara kullanma zorunluluğu getirilen osgb firması kuruluşlarının sağlamış olduğu hizmetleri kullanmak personellerimizin sağlıklı ve emniyetli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Bu konuda çerçevesine güvenli bir ortam sağlamak disiplin çerçevesinde asla çıkmadan işçi sağlığı ve esaslarını en iyi şekilde uygulamaktır. Bu doğrultuda hareket eden firmamız çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve müşterilerin eşyalarını emniyetli bir şekilde taşıma hizmetini yerine getirmeyi hedefleyen risk analizlerini ortak paydada birleştiren bir düzen içerisinde çalışmalar sergilemektedir. İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda ortaya koyulan çalışmalar sürekli geliştirme ve yeniliğe yönelik çalışmalar olmaktadır. Tüm çalışmalarımızı bireysel sorumluluk çerçevesinde farkındalık oluşturarak eğitimli ve bilinçli personellerle yerine getirmekteyiz. Devlet destekli uygulanan osgb firmaları çalışmalarını yasalara uygun şekilde yerine getirerek işçilerimizin sağlığını eğitimini ve güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktayız. Firmamızın hizmet çerçevesinde tedarikçi veya taşeron olarak çalışan kuruluşlarla prosedürleri uygulayarak İş ve İşçi sağlığı iş güvenliği politikasını en iyi şekilde uygulayarak faaliyetlerimize entegre etmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Whatsapp üzerinden bize mesaj gönderebilirsiniz.
büyükçekmece evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat zeytinburnu evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma istanbul nakliyat beykoz evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat avcilar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat< tuzla evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat antalya evden eve nakliyat aydın evden eve nakliyat balıkesir evden eve nakliyat bodrum evden eve nakliyat bolu evden eve nakliyat evden eve nakliye fiyatları izmit evden eve nakliyat manisa evden eve nakliyat marmaris evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat