Çalışma Saatleri Pzt - Cuma - 10.00 - 17.00 arası Cmt - 10.00 - 16.00 arası
Evimtaş İletişim 0532 208 07 81 0216 519 92 89 0212 423 56 65
Email info@evimtasnakliyat.com.tr

Hakkımızda

Evimtaş Evden Eve Nakliyat

Evimtaş evden eve nakliyat ev eşyalarının, kurum ve kuruluşlara ait tüm yüklerin emniyetli bir şekilde ekonomik boyutlarda taşınmasını sağlamaktadır. Çabuk ve sağlam aynı zamanda verimli hizmetler ortaya koymak için evimtaş nakliyat başlangıç aşamasında müşteri onayı aşamasına kadar tüm risk faktörlerini planlı programlı şekilde ve etüt çalışmaları çerçevesinde düşünerek tüm güvenlik tedbirlerini almaktadır. Teslim almış olduğumuz ev eşyası ve diğer yükleri aktarmasız olacak şekilde tek araca yükleyerek ve tek eşya olacak şekilde eski yerleşim yerinden yeni yerleşim yerine karayolları nakliye sözleşmesi örneği çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz nakliye sözleşmesi hükümlerine göre yerine getirmekteyiz.

Evden eve nakliyat konusunda öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek de olan firmamız profesyonel taşıyıcı eleman kadrosu, kalifiye eşya asansörü kullanım operatörleri ve tecrübesini üzerinde taşıyan kamyon şoförleri ile çalışmaktadır. Öncelik emniyet, sonrasında güven ve en sonunda müşteri memnuniyeti kazanmak konusunda emin adımlarla haklı rekabet çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günümüzde ev eşyası taşıma ve parsiyel taşıma hizmetleri sunumunda kaliteli ve güvenli çalışmalar sergiliyoruz. Müşteri menfaatlerini ön planda tutarak yapmış olduğumuz çalışmalarımız ARGE çalışmalarımız ile geliştirilmekte ve her gün yeniliğe bir adım daha yaklaşmaktayız.

Evimtaş evden eve nakliyat kalite politikası çerçevesinde hizmetlerini sürdürürken eşya sigortalama ve eşya asansörü kullanımı konularında da titiz çalışmalar sergilemektedir. Bütün çalışmalarımızda Öncelikle emniyet, sonrasında hız ve güvenin kaliteli hizmetlerimize entegre etmekteyiz. Bu sayede ücretsiz ekspertiz hizmetini sunan profesyonel elemanlar eşya sigortalama konusunda kaliteyi ön plana çıkarmaktadır. Eşya paketleme konusunda bayan paketleme elemanları titiz çalışmaları ile eşya sahiplerinin güvenini kazanmaktadır. Taşıyıcı elemanlar ve eşya taşıma hamal hizmeti veren kalifiye elemanlar en dar alanlarda emniyetli geçişler sağlamakta, eşyaları güvenli bir şekilde araca ulaşmasını sağlamaktadır. Eşya asansörü kullanan operatörler eşyaların sarsılmadan ve asansör kabininde herhangi bir hasar oluşturmadan araca ulaşmasını sağlamaktadır.

Evimtaş evden eve nakliyat özellikle eşya asansörü kullanım konusunda detaylı çalışmalar ortaya çıkarmakta ve emniyet şeridi oluşturmadan asla çalışmalarını başlatmamaktadır. Eşya asansörü kullanımı konusunda elektrikli motorlu eşya asansörleri kullanımından ziyade sıvı yakıtlı eşya asansörü kullanılmaktadır. Ev sahipleri ile elektrik alışverişi yapılmamaktadır. Eşya asansörü ile araçlara ulaşan ev eşyaları ve diğer tüm kurum ve kuruluşlara ait eşyalar profesyonel istifleme elemanları ile araç içerisine yerleştirilmektedir.

Evimtaş Nakliyat geniş araç filosu ile her boyutta eşyayı en hızlı şekilde taşıma ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırma özelliği ile tanınmaktadır. Araçların kapalı kasa, çelik konstrüksiyonlu koruma sistemlerine sahip olması bunun yanında araç içlerinin özel dizayn edilmesi eşyaların kolay istiflenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda eşya sigortalama işlemlerine tâbi tutulan ev eşyalarının veya diğer kurum ve kuruluşlar eşyalarını herhangi bir kaza anında araç kasalarının sağlamlığı sayesinde herhangi bir zarar görmeden kurtarma işlemine tabi tutulmasını sağlamaktadır.

Evimtaş Nakliyat Eşya Sigortalama

Evimtaş nakliyat ve eşya taşıma konusunda Öncelikle bütün plan ve projeleri yapmakta eşya sahipleri ile gerekli etütleri oluşturduktan sonra ev eşya sigortalama işlemine geçmektedir. Eşyaların paketlemeden önce tek tek muayenesinin yapılması en güvenilir sigorta şirketleri ile gerekli görüşmeleri yapıldıktan sonra ve eşya sahipleri ile hemfikir olunması ile eşya sigortalama işlemine geçirmektedir. Sigortalanan eşyalar yol güzergahında veya taşıma alanında oluşabilecek risk faktörleri hesaplanarak en yüksek teminatlar verilmekte ve müşteri mağduriyeti en başta güvence altına alınmaktadır. Avrupa uyum yasaları çerçevesinde evden eve nakliyat esaslarının ve standartlarının eşya sigortalama kapsamında en iyi şekilde uygulanması firmamıza özel uygulamalardandır.

Evimtaş Nakliyat Eşya Asansörü Kullanımı

Evimtaş Nakliyat geliştirmiş olduğu modern araç filosu ve eşya asansörü sistemleri ile göz dolduran evden eve nakliyat firması olma özelliğine sahiptir. Geniş araç filosu içerisinde hem elektrikli motorla desteklere eşya asansörleri hem de sıvı yakıtlı motorla desteklenen eşya asansörleri mevcuttur. Her iki sistemde en hızlı şekilde kurulmakta ve eşyalar araçlara taşımaktadır. Fakat burada önemli olan elektrikli eşya asansörlerinin elektrik olmadığı takdirde kullanılamamaktadır. Bu gibi durumlarda devreye sıvı yakıt motor destekli eşya asansörleri girerek dar sokaklarda veya elektrik alınması uygun olmayan mekanlar da hızlı bir eşya nakliyesi yapmaktadır. Eşya asansörlerini kullanan operatörlerimiz her türlü seminere katılmış ve bu konuda gerekli bilgi ve belgeleri alarak ehliyetli kullanıcı personel olmaktadır. Evimtaş Nakliyat çalıştığı alanda yakın mesafelere eşya asansörü kiralama hizmetlerini en iyi şekilde sunmakta ve rakip firmaların da bu gibi faaliyetlerden yararlanması için destek sağlamaktadır.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evimtaş evden eve nakliyat faaliyetleri kapsamında en ince ayrıntıları göz önünde bulundurarak Karayolları Nakliyat sözleşmesi örneği çerçevesinde nakliye sözleşmesi hazırlamaktadır. Müşteri taleplerini ön planda tutarak zaman, yol güzergahı, eşya sigortalama ve montaj ve de montaj işlemleri gibi tüm işlemler nakliye sözleşmesi hükümleri olarak imza altına alınmaktadır. Bunların en başında araç plakaları, araçların tescil bilgileri belirlenmektedir. Araç şoför bilgileri, eşyalar yüklendikten sonra kapakların mühürleme işlemleri teslim alınma ve müşteri onayı alınana kadar geçecek süre kabaca nakliye sözleşmesine işlenmektedir. Eşya sigortalama faaliyetinin yanı sıra firma garantisi olarak nakliye sözleşmesinde tüm oluşabilecek hasarlara karşı ev eşyası taşıma nakit iade işlemleri veya herhangi bir tazminat oluşumunda maddi ödemeler nasıl yapılacağı tek tek maddeleyerek nakliye sözleşmesine işlenmektedir.

Günümüzde birçok firmanın göz ardı ettiği evden eve nakliye sözleşmesi evimtaş nakliyat firması tarafından özellikle hazırlanmakta ve müşterilerin tüm detayları bilmesi için gerekli bilgiler aktarılmaktadır. Özellikle araç boyutlarının ve araç plakalarının araç kapaklarının mühürlenmesinin detaylı bir şekilde incelenmesi ve bu konuda herhangi bir soru işareti oluşmaması için gerekli tedbirlerin alınması sağlanmaktadır. Evimtaş evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında şehir içi şehirlerarası bütün yollarda ulaşım sağlanabilen her noktaya eşya nakliyatı yapmakta ve bu konuda müşteri hizmetleri ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tüm sıkıntılarınızı eşya taşıma konusundaki aklınıza takılan sorular evimtaş evden eve nakliyat müşteri hizmetleri sayesinde çözüme kavuşmaktadır.

Kalite ve çevre politikamızı asla terk etmeden misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda hareket ederek emniyeti ön planda tutan çalışmalar sergiliyoruz. Bizler maddi kazançtan önce müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiş bu yolda argo çalışmalarını sürekli hizmet kalitemize entegre ederek yolumuza devam etmekteyiz. Bizimle çalışmıyor olsanız dahi müşteri hizmetleri ve müşteri temsilcileri vasıtasıyla evden eve nakliyat konusunda her türlü danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.  Aynı zamanda ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden ev eşya sigortalama fiyatları konusunda gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliye