Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Evimtaş Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Firmamızın evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında en önemli faaliyetlerinden olan ofis taşımacılığı profesyonel taşıma elemanlarımız titizlikle yapmış olduğu çalışmalardandır. Çünkü ofis malzemeleri taşımacılığı yeni ofisi kurulması iş performansına daha yüksek seviyede elde edilmesi için eski insanların dediği gibi ‘’tebdili mekanda ferahlık vardır’’  felsefesini en iyi  şekilde uygulamayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin müşteri hizmetleri vasıtasıyla ve iletişim bilgileri kullanarak bizlere ofis taşıma hizmeti için başvurduklarında, ofis malzemeleri konusunda profesyonel ekspertizleri yönlendirmekteyiz. Buraya gelen personelimiz ofis içerisinde bulunan mobilya, aksesuar, elektrik ve elektronik malzemeler, bilgisayar, pano ve çalışma sistemi kurulumlarını en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. İnceleme bittikten sonra eşya sahipleri ile birlikte hemfikir oluncaya kadar bir ekip çalışması yapılmakta ve taşıma zaman çizelgesi ve fiyat tarifesi uygulamaktadır.

Evimtaş nakliyat ofis taşımacılığı konusunda göndermiş olduğu ekspertiz ile eşya sahiplerin anlaşma sağlanması sonucunda gerekli eşya taşıma sözleşmesi düzenlenmektedir. Taşınacak eşyaların taşıma gününde emniyetli ve seri bir şekilde paketlenmesi, de monte işlemleri, araca yüklenmesi gibi faaliyetler tüm emniyet tedbirleri alınarak yapılmaktadır. Ofis tamamı ile taşıma işlemine tabi tutulmakta fakat başlangıçtan sonuna kadar işlemler bir plan proje dahilinde yürütülmektedir.

Evimtaş Nakliyat elemanları eşyaların araç içerisine yerleşim planlarını yapmaktadırlar. Özellikle arşiv odasında bulunan raflar ve malzemeler özenle paketlemek de sert kolilere koyularak tüm risk faktörleri  düşünülerek güvende tutulmaktadır.

Evimtaş Nakliyat ofis taşımacılığı konusunda kullanmış olduğu teknik personel mühendis seviyesindeki elektronik ve elektrik teknisyenleri malzemelerin de montaj işlemlerinde en yüksek hassasiyeti göstermemektedir. Anlaşma sağlanması ardından ofis içerisinde bulunan tüm malzemeler hiçbir artık bırakmayacak şekilde kolilere düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Ayrıca bilgi ve belgeler gizlilik politikası çerçevesinde taşıma işlemine tabi tutulmaktadır. Hiçbir Taşıyıcı paketleme veya İstifleme elemanı belgelerle ilgilenmemek de sadece taşıma işlemi ile ilgilenmektedir.

Evimtaş Nakliyat Ofis Malzemesi Paketleme İşlemi

Evimtaş Nakliyat evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri ve paketleme malzemeleri Avrupa’dan ithal özel ürünler kullanarak paketleme işlemi yapmaktadır. Özellikle ofis malzemeleri içerisinde yer alan masa dolap ve buna benzer diğer aksesuar ürünleri havalı naylonlar ile paketlenmektedir. Ahşapların köşelerine çarpma ve darbeye karşı köşelikler yerleştirilmektedir. Masa ve aksesuarları tek tek De monte işlemine tabi tutularak sert koliler içerisine yerleştirilmek de, masaların ahşap kısımları öncelikle köpükle sarılmakta ve sonrasında havalı naylonlar ile sarılarak en üstü streç film ile kaplanmaktadır.

Evimtaş Nakliyat ofis taşımacılığı ve eşyaları paketlenmesinde yapmış olduğu planlar dahilinde her odanın sahibinin ismini kolilerin üzerine yazmakta ve içindeki malzemeyi ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Ofis taşımacılığı konusunda en başta yapılan etüt çalışmalarında belirlendiği şekilde yeni yerleşim alanındaki office kurulum sistemi  uygulamaktadır. Ofis eşyalarının taşınmasında gösteriler hassasiyet kurulum aşamasında da en titiz çalışmalarla süslenerek yeni çalışma alanlarında en yüksek performansın elde edilmesi hedeflenmektedir.

Evimtaş Nakliyat ofis taşımacılığı konusunda eşya sigortalama faaliyetlerini en ince ayrıntısına kadar uygulamakta ücretsiz expertiz hizmeti sayesinde detayları göz önünde bulundurmaktadır. Taşınma esnasında veya ofis malzemelerini depolama ihtiyacı doğduğunda tüm risk olasılıkları önceden düşünerek gerekli tedbirler alınmaktadır. Ofis malzemeleri paketleme işlemine tabi tutulmadan önce tek tek incelemekte eşya sahipleri ile birlikte değer belirlemesi yapılmaktadır. Yapılan değer belirlenmesi sonucunda en yüksek teminatlar verilerek eşya sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Open chat
1
Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Whatsapp üzerinden bize mesaj gönderebilirsiniz.
büyükçekmece evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat zeytinburnu evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma istanbul nakliyat beykoz evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat avcilar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat< tuzla evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat antalya evden eve nakliyat aydın evden eve nakliyat balıkesir evden eve nakliyat bodrum evden eve nakliyat bolu evden eve nakliyat evden eve nakliye fiyatları izmit evden eve nakliyat manisa evden eve nakliyat marmaris evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat